HAYIR KUMBARASI

Değerli Hemşehrilerimiz,

“Bir iyilik binlerce kalbi sevindirir” anlayışıyla sizde bir ihtiyaç sahibine ulaşmayı ister misiniz ?

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ olarak ihtiyaç sahiplerinin yaşadığı sıkıntıları paylaşmak için aracılık yapıyoruz. Oluşturduğumuz yardımlaşma zinciri ile Samsun’da ikamet eden, sosyal yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın bir faturasını da siz ödeyebilirsiniz. Bunun için HAYIR KUMBARASI projemizi hayata geçirerek HAYIRSEVERLER ile ihtiyaç sahiplerini buluşturuyoruz.

#beraberlikiçinyardımlaşalım

Hayır Kumbarası, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından tespit edilen yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yararlandığı bir hizmettir. Hayır Kumbarası projesinden yararlanmak için Çözüm Merkezimize başvurabilirsiniz. Faturalar yardıma muhtaç vatandaşlarımızın üzerine olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için Çözüm Merkezimize başvurunuz.

10 TOPLAM ÖDENEN FATURA
879 ÖDEME BEKLEYEN FATURA
107.6 TOPLAM ÖDENEN MİKTAR (TL)HAYIR KUMBARASI

Sistemimizde ödemek için dilediğiniz faturayı seçebilir, tutarını kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Faturalar ödeme tarihine göre en acil olanlar en üstte görünecek şekilde sıralanmıştır. Lütfen bütçenize uygun olacak şekilde önce en acil faturayı ödeyiniz.

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, bu yardımlara yalnızca aracılık yapmakta, yardımsever vatandaşlarımız yardıma muhtaç kişinin faturasını ilgili kurum hesabına ödemektedir. Ödeme işlemleriniz ve sorularınız ile ilgili ÇÖZÜM MERKEZİ birimimize ulaşabilirsiniz.